Zdjęcie 3Zdjęcie 5Zdjęcie 1

Współpraca - Centrum Rekreacyjno-Leczniczym Glinik
Wysowa Zdrój (powiat gorlicki, województwo małopolskie)

Miło nam zakomunikować, że nawiązaliśmy współpracę z Centrum Rekreacyjno-Leczniczym „Glinik” w Wysowej Zdroju (powiat gorlicki, województwo małopolskie).
Ten renomowany ośrodek sanatoryjny jako pierwszy zdecydował się poszerzyć swoją ofertę tworząc przestrzeń wolną od roztoczy kurzu domowego i tym samym bezpieczną dla osób uczulonych na kurz domowy i przyjazną dla pacjentów z innymi alergiami wziewnymi.

Korzystając z naszego preparatu Mioactve®, bezpiecznego środka przeciw roztoczom zawierającego naturalny ekstrakt roślinny z nasion drzewa miodli indyjskiej, sanatorium przygotowało jeden komfortowy pokój dwuosobowy z łazienką dla osób cierpiących na alergię na roztocza kurzu domowego.

Pokój funkcjonuje w tej formie już od pierwszego czerwca 2016. Cieszymy się, że alergicy chcący skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów sanatoryjnych w RCL ‘Glinik” oraz ze wspaniałego klimatu i krajobrazu Wysowej Zdrój, mogą to obecnie uczynić bez ryzyka narażenia się na działanie alergenów. Polecamy stronę CRL „Glinik” www.sanatoriumglinik.pl
Zapraszamy inne sanatoria, ośrodki wypoczynkowe i hotele, które chciałyby wzbogacić swoją ofertę o przestrzeń wolną od roztoczy kurzu domowego, do kontaktu z Miodla Poland Sp. z o.o.

Zalety Mioactive
  • Odstrasza osobniki dojrzałe i larwy
  • Zaburza cykl żywieniowy
  • Zaburza cykl rozwojowy
  • Bezpieczny
  • Przebadany
  • Dopuszczony do obrotu w Polsce